Aktuality

23.1.2020

Máme pre Vás skvelú správu! Vidíme sa s Vami opäť už čoskoro na svadobnej výstave v Inchebe v dňoch 7. a 8.2.2020 v Bratislave. Veľmi sa na Vás tešíme.

Budeme rozdávať lístky na výstavu, takže v týchto dňoch nezabudnite sledovať naše sociálne siete!

22.1.2020

Fotky z tohtoročnej výstavy Perfect Wedding už môžte nájst v našej galérií ale aj v galérií na stránke www.perfectweddingvystava.sk! Ďakujeme Vám všetkým, ktorý ste sa u nás zastavili. Boli ste skvelí. O rok v Refinery Gallery sa na Vás tešíme opäť.


9.11.2019

Naše nové promo video je na svete! Môžte ho vidieť na našej úvodnej strane alebo na FB a Insta @justdecor.weddings. Ďakujeme zaň fantastickému a talentovanému kameramanovi Borisovi z  www.pockajchvilka.sk

12.10.2019

Máme pre vás skvelú správu! Budúci rok sa s vami uvidíme až na dvoch svadobných výstavách :) Prvá bude Perfect Wedding Svadobná výstava ..trochu inak v Refinery Gallery 11.1.2020 a druhá Svadobný veľth v Inchebe 7.-8.2.2020. Už teraz sa nevieme dočkať.

Sledujte naše sociálne siete a vyhrajte lístky!


2.10.2019

V najbližších dňoch vyjde naše nové promo video, kde budete môcť vidieť našu prácu. Veľmi sa tešíme!


27.9.2019

Dnes opäť v nádhernom prostredí Kaštieľa v Tomášove. Snúbencom vyšlo krásne počasie na oslavu svojej lásky.


9.8.2019

Fotky zo Slovensko-Arménskej svadby už nájdete v našom portfoliu.


26.7.2019

Práve pripravujeme luxusnú Slovensko-Arménsku svadbu. Stovky a stovky kvetov čaká na svoje spracovanie. Fotky čoskoro!


15.6.2019

Do Penati Clubu v Bratislave sa vždy veľmi radi vraciame. Okrem perfektných služieb, krásneho vynoveného priestoru na svadobnú hostinu a milého personálu tam majú krásne miesto na obrad pod holým nebom.


2.2.2019

Prvá svadba sezóny za nami. Art Kaštieľ v Tomášove je kúzelné miesto na svadbu :)


Svadobný veľtrh Incheba Expo Bratislava

piatok - sobota 8. - 9. 2. 2019

Tešíme sa, že aj tento rok sa s vami uvidíme na svadobnom veľtrhu v Inchebe v Bratislave! Príďte sa pozrieť na našu expozíciu a načerpajte nové svadobné inšpirácie. A v neposlednom rade si neváhajte čo najskôr u nás zarezervovať váš termín svadby, lebo termíny sa míňajú!

12.9.2018

Čoskoro sa môžete tešiť na galériu plnú nových fotiek z našich svadbičiek. Na dnes malá ochutnávka našej práce.


28.7.2018

Tentokrát v nádhernom prostredí Neco winery Modra. Počasie obradu pod holým nebom prialo, mladomanželia maximálne spokojní, čo viac by sme si mohli želať! Maličká ukážka na úvod :)


21.7.2018

Hortenzia v hlavnej úlohe ... no zakaždým iná!

Jeden deň, dve krásne júlové svadby a dve úplne rozdielne zdobenia. Pripájame malý teaser, zbytok príde čoskoro :)


19.5.2018

Krásna májová svadba Peťky a Mareka v Penati Clube v Bratislave sa niesla na vlne záplavy  kvetov, ktoré žiarili všetkými farbami. Prajeme len to najlepšie na ceste spoločným životom.


5.5.2018

Ďalšia svadba v nádhernom prostredí viedenskej záhradnej reštaurácie Augarten za nami. Novomanželom Patrícií a Thomasovi srdečnej gratulujeme a prajeme, aby boli celý život minimálne tak šťastní ako vo svoj svadobný deň.


Prvá svadba sezóny za nami. Konala sa 28.4. v Gall Caffe & Restaurant. Gratulujeme novomanželom Mirke a Romanovi a prajeme krásny spoločný manželský život.


Novinka!

Ponúkame Vám krásne, elegantné biele chiavari stoličky s bielym podsedákom za super cenu iba 2,7/kus a okrúhle stoly až do rozmeru 200cm za super ceny!


Boli sme sa inšpirovať na svadobnej výstave v Londýne - The National Wedding Show 2018. Všetko pekné sme odfotili, aby si sa aj ty mohla inšpirovať svetovými trendami. Tak šup šup na našu FB stránku, kde nájdeš plno fotiek aj z tejto výstavy

https://www.facebook.com/justdecorsro/


Je to tu milí priatelia!

Vyhlasujeme
SÚŤAŽ O DVE VOĽNÉ VSTUPENKY
na najväčší svadobný veľtrh na Slovensku, ktorý sa bude konať v Inchebe v dňoch 9.2 - 10.2. 2018. Prídite sa inšpirovať na Váš veľký deň. Čaká na Vás viac ako 100 vystavovateľov. No my sa na Vás tešíme najviac 😊 😘

Ako sa zapojiť do súťaze? Veľmi jednoducho..
1. Daj like na našu FB stránku
2. Zdielaj tento príspevok
3. Napíš do komentu, ktorý deň sa chystáš prísť
..a si v hre!
Zapojiť sa je možné do nedeľe 4.2. do 12:00. Poobede vyhlásime výhercu, ktorému dva lístky odovzdáme.

Držíme vám palce!


Máme pre Vás novinku! Vo februári sa na Vás tešíme na Svadobnom veľtrhu 2018 v Bratislave. Už teraz pre Vás s láskou chystáme neprehliadnuteľnú expozíciu. Nenechajte si ujsť možnosť osobného stretnutia, kde sa s Tebou radi porozprávame aj o Tvojej svadbe a možnostiach výzdoby ;-)

A to nie je všetko! Pripravili sme si pre Vás súťaž o voľné vstupenky! Sledujte našu webovú a facebook stránku v priebehu januára a nezmeškajte možnosť zapojiť sa do súťaže!

Vidíme sa 9. - 10.2.2018 v Inchebe v Bratislave