Pojem svadobná výzdoba toho zahŕňa naozaj veľa. Keď ste začali plánovať svadbu, asi ste rýchlo zistili, koľko detailov a položiek zaberá váš zoznam. Iné to nebude ani pri téme svadobnej výzdoby. Tu sa dočítate všetko o tom, čo v rámci zdobenia svadby pripravujeme pre našich snúbencov a ako spolupráca s nami funguje. Svadobná výzdoba nie sú iba kvety na stoloch a mašle na laviciach v kostole. Ani zďaleka nie. U nás ide o celkový dizajnový koncept, ktorý pre vás pripravíme. Doladíme každý detail tak, aby ste sa cítili ako keby ste prežívali svoj vlastný sen. A o to predsa ide!

Najdôležitejší moment celého svadobného dňa je vaše spoločné „Beriem-Beriem“. Či už si vyberiete kostol alebo miestny úrad, prípadne iné miesto vonku v prírode – zaslúži si, aby už z diaľky bolo vidieť, že si tu dnes dvaja ľudia povedia svoje „Áno“. V kostole vám ozdobíme uličku mašľami či kvetmi, vyzdobíme stĺpy resp. portál pri vchode, pripravíme kvetinové ikebany. Ak ste si zvolili obrad v exteriéri, zabezpečíme obradný stolík, slávobránu, stoličky vrátane ich ozdobenia, lampáše či lampióny alebo aj koberec.

Obrad vonku

Slavobrána, stolík, stoličky

Zdobenie kostola

Výberu miesta svadobnej hostiny venujú snúbenci snáď najviac času a pozornosti. Nezriedka voľným termínom vysnívaného miesta prispôsobia i termín svojej svadby. Na čom si my dávame naozaj záležať je to, že vždy nechávame vyniknúť atmosféru vami vybraného miesta a vkusne ju doplníme. Teda výzdobu vždy ladíme k dizajnu sály.

Kvety… nepoznám nikoho, kto by ich nemal rád. Svojou podmanivou krásou si neuveriteľné množstvo ich druhov získa každé srdce. Umelé u nás nehľadajte. Pracujeme výlučne so živými kvetmi. A to v rôznych formách. Výzdobou napríklad z črepníkových kvetov alebo zo sukulentov či z iných prírodných materiálov potešíme tie nevesty, ktoré nechcú na svojej svadbe rezané kvety, či už z presvedčenia alebo kvôli alergií. Práve kvety tvoria základ dôležitých svadobných doplnkov: svadobnej kytice,kytice pre družičku, moderných kvetinových náramkov a čeleniek pre družičky či všetkých hostí nežného pohlavia a k nim krásne zladených pierok pre pánov, ktoré samozrejme takisto s láskou zabezpečíme.

Svadobné kytice

Kvetinové čelenky

Kvetinové náramky

Pierka

Stoly pre vás a vašich hostí musia odrážať slávnostný ráz tejto jedinečnej príležitosti. Všetky stoly ozdobíme kvetmi, rozmiestnime sviečky a svietniky či iné dekorácie. Veľmi často tvoríme dekorácie ručne priamo na jednu jedinú príležitosť a potom ich pretvoríme znova na niečo iné. Preto si môžete byť istí, že vaša svadba bude originálna a jedinečná. Farebnosť si spolu s vami upresníme a starostlivo vyberieme vhodné typy a druhy kvetov.

Živé kvety

Nízke aranžmány

Vysoké aranžmány

Perfektným doplnkom prestierania sú textilné príručníky. Na výber máme paletu materiálov a farieb. Všetky šijeme my a sú jedinečným a praktickým doplnkom svadobného stola. Pri výzdobe celej sály ponúkame kvetinové dekorácie rôznych tvarov a veľkostí.

Zabezpečujeme aj svetelnú či balónovú výzdobu. Pri vchode nebude chýbať zasadací poriadok alebo uvítacia tabuľa. Prenajímame tiež kruhové stoly rôznych rozmerov a biele elegantné chiavari stoličky.

Doplnky, čísla stolov, svietniky

Hlavný stôl novomanželov

Textilné príručníky

Ponúkame svadobné tlačoviny – k zvoleným farebným kombináciám a téme svadby vyrobíme s našou šikovnou grafičkou svadobné oznámenia, pozvánky na hostinu, menovky na stoly, menu karty, zasadací plán, svadobné noviny, etikety na víno a iné.

Zasadací poriadok

Menovky, menu, prestieranie

Noviny

Na záver ponúkame zaujímavé svadobné doplnky – ozdobenie candy baru a prenájom etažérov či podnosom na vaše chutné koláčiky, whiskey and cigar bar, detsky kútik s animátorom pre vašich najmenších hostí, foto stenu, prskavky, zdobenie svadobnej torty, spomienkový kútik s knihou hostí a fotkami novomanželov z obdobia spoločného randenia. Sú to všetko možno iba maličkosti, no na svadbe ich oceníte nie len vy, ale hlavne vaši hostia. Odmenou vám zato bude ich vďaka a uznanie, že ešte neboli na takej perfektnej svadbe!

Kniha hostí

Rôzne doplnky

Tematický candy bar

Všetky tieto detaily tvoria vašu svadbu. Keďže vy ste výnimočný pár, ktorý osud spojil dohromady, tak aj svadobná výzdoba od nás je originál vypracovaný na mieru len vám dvom. Na začiatku spolupráce je pre nás dôležité spoznať vaše vízie, predstavy, poznať váš vkus a vaše možnosti. To sú nevyhnutné veci, ktoré potrebujeme vedieť už pri zostavovaní prvotnej ponuky. Tú vám pripravíme so zreteľom na všetky vaše požiadavky. Ponuka tiež zohľadňuje rozpočet snúbencov – vieme vám predstaviť lacnejšie i drahšie alternatívy, poradiť a pomôcť zorientovať sa v cenách zvolených materiálov a druhov kvetov. Cenová ponuka je teda výsledkom dôkladného zváženia všetkých vašich predstáv a možností.

Ak ste nevesta, ktorá nemá ucelenú predstavu, ste v správnych rukách. Vieme vám predstaviť viacero variantov, z ktorých si už ľahko vyberiete ten správny priamo pre vás.

Vypracujeme aj dizajnový návrh celého zdobenia s dôrazom na farbu a detail. Našou najvyššou prioritou je, aby ste boli spokojní a pohľad na vyzdobenú sálu vás rozohrial pri srdci. Po vzájomnom odsúhlasení všetkých podrobností vás v procese príprav nebudeme zaťažovať detailmi, ale necháme vás sústrediť sa na organizáciu zvyšných aspektov svadby. Zabezpečíme komunikáciu s reštauráciou, dovoz i odvoz. Ak by ste mali záujem o služby svadobného koordinátora alebo potrebovali ďalších svadobných dodávateľov ako DJ, fotograf, vizážistka a pod., máme pre vás zopár tipov na skvelých ľudí, za ktorými si stojíme a všetkými desiatimi ich odporúčame, lebo s nimi máme vynikajúce osobné skúsenosti. Kontakty na nich nájdete na našom webe.

Naše sídlo, kde pre vás výzdobu s láskou pripravujeme, je v Bratislave. Avšak prídeme za vami kamkoľvek v rámci západného Slovenska a po dohode pokrývame aj stredné Slovensko. Blízke zahraničie ako Rakúsko, Maďarsko či Česko vieme zabezpečiť tiež po dohode.

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať pre informácie o voľných termínoch, zodpovedanie vašich ďalších otázok či vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky. Ak nám dáte svoju dôveru, veríme, že budete spokojní. Všetky detaily a vaše predstavy si najlepšie preberieme na osobnom stretnutí. V prípade potreby s vami vieme samozrejme komunikovať mailom či telefonicky. Napíšte nám a ak s nami nadviažete spoluprácu, bude nám cťou a potešením byť súčasťou vášho nádherného dňa a vyčarovať nezabudnuteľnú slávnostnú atmosféru na vašej svadbe.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top